هاشور ابرو کرج

معرفی بهترین مراکز تخصصی هاشور ابرو در کرج ادامه »

هاشور ابرو تهران

معرفی بهترین مراکز تخصصی هاشور ابرو در تهران ادامه »

آموزش میکروپیگمنتیشن در کرج

معرفی مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن در کرج ,آموزش میکروپیگمنتیشن لب , آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو ادامه »

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران

آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران - آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن لب و ابرو در تهران ادامه »

کاربرد میکروپیگمنتیشن

کاربرد های میکروپیگمنتیشن عبارتند ا ز: آرایش دائم - هاشور ابرو و سایه ابرو - هاشور لب یا رژلب دایم - خط چشم - هاشور کف سر یا اسکالپ -ویتیلیگو - پاک کردن رنگ تاتو های قدیمی ادامه »

 


بهترین مرکز هاشور ابرو تهران

مرکز هاشور ابرو تهران

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو سه بعدی ؟

فرق هاشور ابرو با سایه ابرو ؟

هاشور ابرو چگونه است؟

 هاشور ابرو خوب در تهران کجا انجام میدهند ؟

بهترین آرایشگاه برای هاشور ابرو در تهران ؟

هاشور زن ابرو ماهر در تهران ؟

بهترین هاشور کار ابرو در تهران کیست ؟

این ها و خیلی موارد دیگر سوال هایی هستند که کاربران سایتن ابرو کار در سایت در دیدگاه های سایت میذارند و از ما میپرسند .

در متن زیر ما این مراکز میکروپیگمنتیشن مراکز معتبر هاشور ابرو در تهران و هاشور زن های معتبر برا برای تان معرفی میکنیم

هاشور ابرو چیست؟

اکثر مردم فکر میکنند که که هاشور ابرو همان تاتو ایمن یا میکروپیگمنتیشن است.در حالیکه هاشور یکی از روش های اجرای طراحی دائم صورت است. این نوع تاتو ایمن با روش ها و تکنیک های مختلفی ایجاد می شود از جمله تکنیک سایه ابرو ، تکنیک نقطه ای،ماژیکی کردن ابرو و یا انواع تکنیک های هاشور ابرو

در بین این تکنیک های تاتو ، هاشور ابرو از طرفداران بیشتری برخوردار است زیرا در این تکنیک شکل هر تار مو با ظرافت خاصی ترسیم می شود و با ایجاد خطای دید قسمت های خالی ابرو های فرد پرپشت تر به نظر میرسد.در حالیکه در روش های تاتو سنتی یا نقطه ای با پر کردن پوست زیر ابرو با نقطه های کوچک ابرو را پر تر نشان میداد .

 هاشور ابرو سه بعدی

هاشور ابرو انواع مختلفی دارد مثل هاشور ابرو کرکی،هاشور ابرو تری دی یا هاشور ابرو سه بعدی، هاشور ابرو نچرال ، هاشور ابرو تارمویی،هاشور ابرو تیغ ماهی و …

این مسئله که کدام یک از تکنیک های هاشور ابرو برای چهره شما مناسب است سوالی است که تاتو کاران و هاشور زن های حرفه ای با دیدن فرم صورت و ابرو شما جواب میدهند.ممکن است برای قرینه سازی ابرو شما نیاز باشد چند تکنیک هاشور ابرو همزمان استفاده شود.

هاشور زدن ابرو خوبه

۱- هاشور ابرو ابروهای نازک شده را میتوان تقویت کرد.
۲- ابروهای کم پشت را با این روزش میتوان پرتر نشان داد.
۳- ابروهای کوتاه را میتوان گسترده و بلند کرد.
۴- ابروهای ناهماهنگ را میتوان شکل و فرم هماهنگ داد.

هاشور ابرو خوب در تهران کجا انجام میدهند ؟

برای اینکه به مکان های معتبر میکروپیگمنتیشن  “هاشور ابرو ” زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مراجعه کنید میتوانید وارد صفحه اول سایت ابرو کار شوید و این مراکز را مشاهده نمایید .

 

 

مرکز هاشور ابرو تهران

 

بهترین آرایشگاه برای هاشور ابرو در تهران ؟

بهترین آرایشگاه ها و مرکز هاشور ابرو باید باید از لحاظ مکانی تمیز و بهداشتی باشد . از کارتریج های و لوازم یکبار مصرف استفاده نماید . از دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت استفاده نماید . از رنگ های که برای هاشور ابرو استفاده میکند باید اصل و مورد تایید وزارت بهداشت باشد .

لزومی ندارد که هاشور ابرو در مطب باشد سازمان فنی و حرفه ای مراکزی را که مجوز برای فعالیت در این حرفه را میدهد اتاق های مخصوص را با استاندارد های لازم تایید میکند و اجازه فعالیت میدهد .

هاشور زن ابرو ماهر در تهران ؟

بهترین هاشور کار ابرو در تهران کیست ؟

شما بازدید کننده محترم میتوانید وارد لینک زیر شوید و هاشور کار ها و هاشور زن های حرفه ای و ماهر تهران را همراه با مجوز مشاهده کنید و مشاوره و دریافت راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

 

بهترین مرکز هاشور ابرو تهران 

بهترین هاشور کار تهران
بهترین هاشور زن در تهران 

هاشور کار، هاشور زن، ابروکار و… اینها اصطلاحات رایجی است که خیلی از شما خانومها در حین مکالمات روزمره در مورد زیبایی بکار می برید.

به افرادی که کار آرایش دائم یا تاتو ایمن را انجام می دهند معمولا پیگمنتر یا پیگمنتر آرتیست گفته می شود. متخصصان که کار هاشور ابرو یا به صورت کلی تاتو ایمن را انجام می دهند باید مدرک آرایش دائم از سازمان فنی حرفه ای و مدرک متعادل ساز چهره را داشته باشند.همچنین این افراد باید کارت بهداشت داشته باشند و زیر نظر پزشک خدمات ارائه دهند. البته مراکز مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای این شرایط را دارا میباشند .

فیلم هاشور ابرو 

حتما خیلی کنجکاو هستید که طریقه هاشور زدن را مشاهده نمایید این آشنایی  با هاشور زدن ابرو ها به شما کمک می کند تا تصمیم بهتری بگیرید.در صورت علاقمندی میتوانید با دیدن فیلم  هاشور ابرو از مراکز مختلف با روال انجام کار این کار بیشتر آشنا شوید.

 

هاشور ابرو در تهران - سایه ابرو در تهران -تاتو ابرو در تهران

هاشور ابرو در تهران – سایه ابرو در تهران -تاتو ابرو در تهران

مراقبت از هاشور ابرو چگونه است

مراقبت از ابروی هاشور زده

با سلام دوستان عزیز
پس از انجام تاتو ابرو  هاشور ابرو یا سایه ابرو و غیره
به مدت ۵ روز  روزی حداقل سه بار با پمادهای استریل چشمی چرب شود
نه خیلی چرب به حدی که جذب پوست شود
تا ۳ روز حمام نروید و شست و شو نشود
بعد از ۳ روز هم با ملایمت شسته شود و لیف نکشید
تا یک هفته از رفتن به استخر و سونا خودداری کنید
تا ترمیم کامل زخم از رفتن در افتاب خودداری کنید
دوستان عزیزم که تجربه تاتو را ندارند اکثرا سوال میپرسند
زخم تاتو پس از گذشت حداقل ۴-۵ روز  تا یک هفته خشک شده و ریزش میکند و رنگ اصلی خود و اندازه واقعی  را نشان  داده
از کندن پوسته ها و زخم خودداری کنید

بهترین مرکز هاشور ابرو خوب در تهران کجاست؟

در جواب بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران : ما مراکز تخصصی و حرفه ای هاشور ابرو  در تهران را که سابقه چندین ساله در آرایش دائم را دارند و دارای مدرک معتبر بین المللی فنی حرفه ای میباشند در سایت جمع آوری کرده ایم میتوانید برای مشاهده این مراکز و استفاده از خدمات ارزشمندشان بر روی بنر زیر کلیک کنید تا آدرس و مشخصات تماس و تلفن هایشان را ببینید .

هاشور ابرو حوب به عوامل مختلفی بستگی دارد:

۱- طراحی خوب و قرینه در آوردن ابروها ۲- استفاده از رنگ های اورجینال ۳- استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن خوب ۴- هاشور کار حرفه ای ۵- انجام هاشور ابرو در مدت زمان استاندارد  ۶-رعایت نکات بهداشتی  استفاده از لوازم یکبار مصرف ۷- عدم خونریزی از ابرو ها هنگام انجام هاشور ابرو

اگر هاشور کار ابرو این استاندارد ها را رعایت کند تا حدودی که بدن شما مستعد نگهداری رنگدانه باشد یک هاشور ابرو خوب با ماندگاری بلند مدت خواهید داشت .

اگر میخواهید از لحاظ هاشور کار یا هاشور زن یا پیگمنتر ابرو مطمئن باشید چنانچه در تهران هستید میتوانید با مراکز هاشور ابرو رد تهران تماس بگیرید و اطلاعات دیگری را هم دریافت کنید .

قیمت هاشور ابرو در تهران چقدره؟

قیمت خدمات آرایش و زیبایی در تهران نسبت به منطقه ای که هستید با مناطق تهران فرق میکند . مثلا در شمال تهران قیمت بیشتر از جنوب تهران میباشد . هزینه هاشور ابرو علاوه بر منطقه به شرایط دیگری هم بستگی دارد که عبارتند از :

۱- سابقه و حرفه ای بودن تکنیسین آرایش دائم

۲- برند رنگ مورد استفاده

۳- کیفیت رنگ

۴- لوازم مورد استفاده

۵- به کیفیت مرکز اتنجام هاشور ابرو

و …

قیمت هاشور ابرو از ۲۵۰ هزار تومان به بالا میباشد دیده شده فیبروز ابرو را تا یک میلیون ۳۰۰ هزار تومان هم میگیرند افرادی هستند ۳۵۰ هزار تومان هم فیبروز میزنند . هاشور ابرو با میکروبلیدینگ هم باز حدود ۳۵۰ هزار تومان و …. میباشد . این مطلب در تاریخ ۱٫۴٫۱۳۹۹ اپدیت شده است.

انواع هاشور ابرو ، فیبروز ابرو ، میکروبلیدینگ ابرو

مرکز هاشور ابرو در تهران

 

انواع هاشور ابرو

هاشور ابرو بر انواع مختلفی هست که بسته به فرم چهره و درخواست مشتری انتخاب و اجرا میشود.

هاشور ایجاد خطوط طبیعی میان موهای ابرو یا طراحی خطوط بجای ابرو بصورت طبیعی میباشد.

در تکنیک هاشور دست پیگمنتر برای انجام کار باز بوده و پیگمنتر بنا به علم و سلیقه خود و مشتری قادر است طراحی خطوط را اجرا و ظاهری شکیل برای ابروهای مشتری خلق کند.

از انواع کلی هاشور میتوان :

نرده ای
طبیعی (سه بعدی)
تیغ ماهی
هایلایت
هاشورهای پایه دار
را نام برد. که تمام این اسامی قادر به تلفیق با هم و حتی با دیگر تکنیک های ارایش ابرو می باشد.

 

هاشور ابرو چیست؟
هاشور ابرو یکی از روش های قرینه سازی و آرایش دائمی ابرو هاست. منظور از دائمی (بین سه تا ۵ سال) این روش طرفداران بسیاری در بین بانوان دنیا پیدا کرده است که باعث اعتماد به نفس زیاد در خانم هایی که با کم پشتی ابرو مواجه بودند میشود.
قیمت هاشور ابرو چقدر است؟
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن در مراکز معرفی شده در سایت از 250 هزار تومان شروع میشود . میکروبلیدینگ ابرو هم از 300 هزار تومان شروع میشد.
هاشور ابرو در چند نوع انجام میشود؟
هاشور ابرو با دو متد میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ انجام میشود . در میکروپپگمنتیشن با دستگاه برقی هاشور ابرو زده میشود و در میکروبلیدینگ با دستگاه دستی هاشور زده میشود.
مراکز معتبر میکروپیگمنتیشن در تهران کجا هستند؟
در سایت ابروکار بیش از 30 مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن در تهران معرفی شده است که دارای مجوز میکروپیگمنتیشن با بیش از حداقل ۵ سال سابقه کار هستند .
میکروبلیدینگ ابرو چه مدت دوام می آورند؟
ماندگاری اثر میکروبلیدینگ ابرو بین 18 تا 30 ماه ادامه دارد. هنگامی که رنگدانه های هاشور ها شروع به کمرنگ شدن می کنند ، باید برای ترمیم ابروهایتان نزد خود بروید.
چرا هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن بهتر از تاتو ابرو سنتی ابرو است؟
هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن به خاطر ایمنی بودن و سطحی کار کردن و ظرافت بالای کار بهتر از تاتو سنتی است. در تاتو سنتی رنگدانه ها در عمیق ترین لایه پوست کاشته میشوند و بیشتر مواقع به رگ های خونی را هم آسیب میرسانند.

 

معرفی چند نوع آرایش ابرو با شکل

۱-هاشور ابرو   ۲-زیر سایه رو هاشور ۳-یک سوم پایین و دوسوم بالا هاشور باقی سایه  ۴-کلا سایه ابرو  ۵- سایه کادری

شکل هاشور ابرو

 

هاشور ابرو خوب ، هاشور ابرو حرفه ای ، هاشور ابرو تهران

هاشور ابرو تهران

هاشور ابرو ظریف ، هاشور ابرو لدورا ، هاشور ابروی عروس

هاشور ابرو غرب تهران

هاشور ابرو سه بعدی ، هاشور ابرو شیطونی ، هاشور ابرو غرب تهران

هاشور ابرو شرق تهران

هاشور ابرو تخصصی ، مرکز هاشور ابروی تهران

هاشور ابرو شمال تهران

 

هاشور ابرو در بارداری

هاشور ابرو جز آرایش هایی رنگ های معدنی در آن استفاده شده است و این رنگ ها بعد از کاشت یا به اصطلاح تزریق در پوست اکسیده میشوند و جذب پوست میشوند و رنگ اصلی را در ابروها نشان میدهند . طبق گفته های اکثر پزشکان بعضی مواد رنگ های تاتو یا میکروپیگمنتیشن احتمالا در خون جریان داشته باشد و به جنین مضر باشد . مهمترین عوارض مربوط به خدمات میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو در دوران بارداری می توان به خطر ناشی از سوزن یا کارتریج های آلوده اشاره کرد. با توجه به تماس این سوزن با خون، آلوده بودن آن می تواند به انتقال بیماری هایی نظیر هپاتیت، ایدز و … منجر شود. باتوجه به محدودیت های دارویی و درمانی که در دوران بارداری برای مادران وجود دارد، به این ترتیب در صورت ابتلا شرایط بسیار سخت و دشواری ایجاد خواهد شد.

 

36 دیدگاه درباره بهترین مرکز هاشور ابرو تهران

 1. هاشور کار ابرو حرفه ای و متخصص هاشور ابرو در تهران کیست ؟ گفت:

  بچه ها من میخوام هاشور ابرو بزنم هر کسی یک قیمتی میگه . میهخواستم هم هاشور زن یا هاشور کار ابرو یه مقدار قیمت مناسب باشد و هم اینکه کار هاشورش خوب باشد . در صورتی که نمونه کار های هاشور ابرو پیگمنتر مورد نظر را دیدید و پسندید لطفا شماره تلفن و ادرسش رو ارسال کنید . ممنون دوستتون دارم

 2. یوسفی گفت:

  سلام من که تو سالن زیبایی سمت هروی کار هاشور به روش فیبروز انجام دادم و فوق العاده از کارشون راضیم من توی جشنواره اسفند ۹۶ که تا احر اسفند هست ۵۰۰ بود که ۲۵۰ دادم این شمارشون البته باز چک کنید شماره از سرچ اسم سالن

 3. بهترین مراکز خرید تهران گفت:

  میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو توسط هاشور زن ماهر در مرکز خرید تیراژه تهران

 4. کارگاه اموزشی انواع هاشور ابرو توسط مدرس گفت:

  کارگاه اموزشی انواع هاشور ابرو توسط مدرس آرایش دائم در سعادت آباد

  اموزش تکنیک فیبروز ، و شیدینگ ابرو ، ارائه متد برتر
  اموزش میکروبلیدینگ. اشنایی با انواع سوزن های میکروبلیدینگ ✅
  دیدن مدل زنده هنگام کار ✅ اموزش گام به گام و نکته به نکته هاشور ابرو ) در ضمن خدمات هاشور ابرو توسط مربی انجام میشود ✅

 5. کم رنگ سایه ابرو ( مهسا پارسا ) گفت:

  من یه مشتری دارم پارسال براش سایه ابرو زدم تاج ابروش نسبت به دنباله ابرو زودتر کمرنگ شد امسال هم براش انجام دادم همینطور دلیلش چی میتونه باشه .

 6. ترکیب کردن رنگ در هاشور ابرو ( نسیم ) گفت:

  سلام. میشه براون و هانی براون رو ترکیب کرد و لایت براون به دست آورد؟

  و میشه لطفا راهنمایی کنید برای پوست گندمی که جای هاشوراش قرمز شده چه ترکیبی مناسب هست؟

 7. ژاکلین گفت:

  تتو لب مثل تتو ابرو میمونه

  من میخوام رو لب خواهرم بزنم

  تتو لب مثل قاب انداختن داخل ابرو ؟؟؟؟؟

 8. پاک کردن هاشور ابرو گفت:

  خانمی از چند سال پیش تاتو ابرو داشته رفته یه جایی که تاتو شو باریکتر کنه این کار رو واسش انجام داده بعد روی حاشیه ی ابروش که مال تاتوی قبلش بوده رنگ روشن زده که مثلا پاکش کنه ولی بد شده حالا من واسش اطراف ابرو شو که روشن بود ریمو زدم تیره شده

  حالا نمی دونم رنگ روشنش پاک شده این تیرگی مال تاتوی قبلشه نمی دونم یک مرحله فعلا ریمو کردم واسش

  • هاشور ابرو گفت:

   اولش تيره ميشه ولي زخمش بيوفته خوب ميشه

   هيچوقت ريموو با يكبار جواب نميگيريد

   تيرگي ابرو براي تازه بودن زخم میباشد زخمش داره خشك ميشه

 9. پهن شدن هاشور ابرو گفت:

  سلام خانوما هاشور زدم ی ابرو بالاش یکم پهن تر شده خیلی کم چی کار کنم???

 10. هاشور کار ابرو یا میکروپیگمنتیشن کار غیر متخصص گفت:

  سلام استاد گلم،اینم یه ابرو مشتری هستش قبلا سایه ابرو زده حالا میخواد هاشور ابرو کنه ،میشه؟ اگه میشه چکار کنم و و چطور و با چه رنگی ،ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🙏🙏

  • هاشور ابرو گفت:

   این سوالی هست که یک فرد غیر متخصص میکروپیگمنتیشن در یکی از گروه های میکرو پرسیده بود . این متن را برای شما خانم عزیر گذاشته ایم که نزد اینگونه افراد که از تاتو هیچ چیزی سر در نمیاورند مراجعه نکنید . از این گونه افراد در جامعه خیلی زیاد میباشد که با اموزشهای جزیی دو سه ساعته ، به قول خودشان پیگمنتر میشوند .
   مشتری در یه جای دیگه سایه ابرو زده و از ایشون درخواست هاشور ابرو را کرده ایشون هنوز نمیدونند که ایا روی سایه ابرو میشه هاشور زد یا نه !!!!!

 11. ناشناس گفت:

  سلام اگه ممکنه یه فرد متخصص و ماهر در کار هاشور توتهران بهم معرفی کنید

 12. نتیجه انجام هاشور ابرو دی یک مرکز میکروپیگمنتیشن غیر متخصص و نامعتبر گفت:

  به مراکز معتبر میکروپیگمنتیشن مراجعه کنید تا بعدا پشیمان نشوید

   
   

  mmmm برای این خانوم و خواهرش میکروبلیدینگ زدم زخم هاشون که ریخته خیلی ناراضین رنگم هم دارک برون چیک هستش بنظرتون چیکار کنم

  به سیما | مرکز هاشور ابرو صادقیه غرب تهران

   

  mmmm این دومیه پوستش خیلی کلفت هستش میگه همه ش سایه شده به نطرتون چیکار کنم

   

  مرکز هاشور ابرو شایگان ، آرایشگاه هاشور ابرو ، سالن هاشور ابرو

   

  dddd زمانی ک خارج از محدوده ی ابرو کار بزنید بعد از چند وقت ریزش میکنه و کار بصورت پله کانی دیده میشه

  sss مگه چند وقته زدیه؟

  mmmm قبل عیدی زدم ده روز پیش ترمیم کردم

   

  ssssss
  ببین همون اول که میان بهشون بگو که امکان ریزش زیاد هستش .انگار خط ها رو خیلی تکرار کردی ظریف نیستند .

  هرچی پوست و بیشتر پاره کنی معنی اش این نیست که بیشتر میمونه وقتی پوست بیشتر پاره بشه و سوزن فرو بره مجبوره خودش و بیشتر ترمیم کنه پس بنابراین ریزش رنگم بیشتر میشه

  هر خطی رو زدی دیدی پررنگه دیگه تکرار نکن در حد دوبار تکرار کافیه اینجوری هم ریزش کمتر هم ظریفتر

  این خیلی میگفت پرنگ کن واضح باشه درشت باشه معلوم بشه پس بخاطر تکرار زیادم بوده

   

  mmmm مرسی برای راهنمایتون به نظرتپن تا دوماه دیگه کلا پاک میشه

 13. ملیکا شاهین گفت:

  من باید چکار کنم که خط های هاشور ابرو م ضخیم نباشد؟ و اینکه هاشور را بعد چند مدت میشود پاک ش کرد؟؟

  ✅عزیزم با سوزن تک سر کار کن و خط های هاشور از پایین به بالا باشد و دوم اینکه ماندگاری هاشور ابرو کم است و به مرور زمان کمرنگ میشود

 14. هاشور ابرو مویی سه بعدی و کاملا طبیعی در محدوده غرب تهران صادقیه ( فائزه) گفت:

  خانومای عزیزم
  انجام کلیه ی خدمات تتو میکروپیگمنتیشن در غرب تهران تنها با یک تماس
  خط چشم
  بن مژه
  خط لب رژلب سایه لب
  سایه ابرو شید ابرو
  هاشور ب روش فیبروز کاملا مویی وظریف و زیبا
  وهمچنین تتو بدن
  ۱.باوسایل کاملا بهداشتی و پک یکبارمصرف در حضور خود مشتری
  ۲.قرینه سازی کامل وبدون درد و خونریزی
  ۳.دارای رنگ های اورجینال و دارای تاییدیه وزارت بهداشت
  ۴.دارای مدرک تخصصی از سازمان فنی حرفه ای
  ۵.تخفیف ویژه وعالی ب مدت کوتاه
  همه میدونید الان نرخ کوچیک ترین خدمات تتو رو۳۰۰تومنه حالا با چه موادی خدا میداند!!!!پس نرخ پایین برای رفاه و درک وضعیته مردمه و دال بر بی کیفیتی کار نیست
  نمونه کار پیوی.
  قیمت وکیفیت عالی

 15. الهام حمیدی گفت:

  سلام خانم های عزیز روزتون بخير

  من پيش سارا جون هاشورابرو (ماكروبليد) زدم و هم مژه گذاشتم خيلي راضي بودم هم مژه هاشون سبك بود و راحت و هم كار ابروشون حرف نداره شمارشون و ميزارم براتون .
  ایشون تو خیابان ستارخان تهران هستند

 16. آرایشگاه خوب تو تهران برای هاشور ابرو میخواهید؟؟؟؟؟ گفت:

  من شکیلا هستم پیگمنتر با ۱۰ سال سابقه تو دو تا آرایشگاه هم در شرق تهران تهرانپارس و هم در شمال تهران سعادت آباد (محدوده شهرک غرب) کار میکنم . نمونه کارهای اینستگرامی هم دارم در صورت درخواست براتون میفرستم با قیمت مناسب و با بهترین رنگ ها

 17. سوگند از غرب تهران گفت:

  من مارک بی ال برای بیحشی میزنم برای هاشور چرا بیحسیش زود میره یا بی حس نمیکنه مشتریا طاقت ندارن

  • عالیه در جواب سوگند گفت:

   منم میزنم اصلاتاثیرنداره ..اماالان یه کرم بی حسی تهیه کردم خیلی عالیه..سوپردکترنامپ انگاراسمش فوق العادست اصلانیازبه قطره هم نیست

   • fatemeh پ درجواب سوگند گفت:

    سلام عزیز.ع واقعا من کار هاشور زدنم اینا خوبه اما از بس مشتری ها تکون میخورن دیگه ناامید میشم همش میگم الانه که خراب بشه.
    هاشور ابرو منطقه ۵ تهران

 18. lili گفت:

  سلام دوستان
  اول به کسانی که قصد میکروبلیدینگ ابرو را دارند مبگم که سعی کنید اینکارو نکنید و اگر اصرار دارید حتما حتما یه جای معتبر هاشور ابرو که کاراشون رو از نزدیک دیدید انجام بدید.
  من سه هفته است که بلید ابرو انجام دادم همانطور که دوستان گفتن پهنی و تیرگی اش بعد از چند روز از بین میره و جای نگرانی نیست
  ابروهای من یکی شو که داخل خود ابرو کار کرده خوب هست و طبیعی ولی اون یکی رو بالاتر از ابروم کار کرده و بد فرم شده بخاطر همین ابرو هام یکیش بالاتر از اون یکی هست چند روز دیگه میرم ترمیم امیدوارم بشه درستش کرد
  و اینکه هاشور و بلید و تاتو به این راحتی ها پاک نمیشه
  و باید سه برابر هزینه کنی برای ریموو
  من اگه به عقب برمیگشتم هرگز این کار رو نمیکردم پیش یه نفر مطمئن میرفتم

 19. سیمین از تهرانپارس گفت:

  برای آموزش هاشور ابرو یک آموزشگاه معتبر و خوب برای من معرفی میکنید تا به صورت اصولی و حرفه ای آموزش بده .میخوام مدرک معتبر بین المللی بده .
  من چند روزی پیش یه نفر تو آرایشگاه هور برای آموزش رفتم یا آموزش رو بلد نیستند یا نمیخواند آموزش دهند خوشم نیومد .حالا نمیدونم خودش اصلا مدرک داشت یا نه. چون الان بدون مدرک تو جامعه زیاد شده .

 20. نسترن از میدان هفت تیر گفت:

  سلام
  تتو کار هستم
  سایه ابرو
  میکروپیگمنتیشن
  هاشور ابرو
  میکروبلیدینگ
  فیبروز ابرو
  قرینه سازی ابرو
  ترمیم ابرو
  خط لب
  رژ لب
  بن مژه
  با قیمت مناسب

  خانمای عزیز نمونه کار آدرس و شماره تماس

 21. تاتو صورت در خیایان ستارخان تهران گفت:

  تاتو صورت و بدن ٥٠ درصد تخفیف
  به علت سال نو از این تخفیف ویژه
  قاب و سایه ٢٥٠
  هاشور ابرو٣٥٠
  میکروبلیدینگ ٤٠٠
  خط لب ٢٠٠
  رژ لب ٢٠٠
  با بهترین رنگ ها و ماندگاری بالا
  تاتو بدن از ١٥٠ به بالا

 22. انواع تاتو بدن و میکروبلیدینگ و تاتو لب در منطقه یافت آباد تهران گفت:

  هزینه تاتو قسمت های مختلف بدن تاتو کار فهیم

  میکرو ابرو۲۰۰تومان
  تاتو لب۱۵۰تومان
  هاشور ابرو ۲۵۰تومان
  تاتو بدن از ۵۰تومان به بالا
  خط لب۱۰۰تومان
  به مدت یکماه فقط تا پایان اسفند
  لطفا از یک هفته قبل نوبت بگیرید

 23. خدمات تاتو صورت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در تهرانسر غرب تهران گفت:

  تخفیف سال جدید ۱۳۹۹

  عزیزای دلم توجه بفرمایید این تخفیف به مدت محدود میباشد و فقط به مناسبت سال جدید ۹۹ با کمترین قیمت بهترین آرایش دائم(تاتو) را بر صورت خود داشته باشید…

  لیست قیمت تاتوها

  هاشور میکروپیگمنتیشن ۲۵۰۰۰۰تومان
  میکروبلیدینگ فیبروز و لیدی بروز ابرو ۲۵۰۰۰۰تومان
  قاب و سایه ابرو۲۰۰۰۰۰تومان
  خط چشم۲۰۰۰۰۰تومان
  بن مژه ۱۵۰۰۰۰تومان
  خط لب ۱۵۰۰۰۰تومان
  رژ لب۲۵۰۰۰۰تومان

  کاری عالی و تضمینی و فوق العاده زیبا با ماندگاری بالا تو سط تاتو کار با سابقه

  تمامی رنگ ها آمریکایی و اورجینال میباشد
  بدون درد و استفاده از سه نوع بی حسی قوی
  از لوازم یکبار مصرف استفاده میشود…

 24. جانفدا از تهران گفت:

  سلام

  خانمی من رنگ پوستم روشنه میشه گفت تا حدودی بور هستم ۴ماه پیش ابروهام و هاشور کردم روزای اول رنگ ابروهام خیلی طبیعی بود ولی بعدش. رنگ ابروهام خیلی روشن شده قهوه ای که یکم به قرمزی میزنه شده.الان میخوام برم ترمیم کنم دوباره باید چه رنگی بذاره که رنگ طبیعی ابروم باشه و تغییر رنگ نده نمیخوام به چشم بزنه

  ترکیب رنگ شو بگین تا بگم اونطوری بزنه اینبار

 25. راضیه گفت:

  سلام من میکروبلدینگ خواستم ولی ارایشگرم تاتو قدیمی زد هاشورهای خیلی کمی هم زد که اصلأ پیدا نبودن
  وتاج ابروهام روهم خراب کرده ومشکی شدن وازفرمشون خارج شدن
  دارم دیونه میشم خیلی بدشده صورتم ایا باگذشت مدتی خوب میشن؟
  واینکه تاچه مدت این رنگ روی پوستم باقی میمونه؟
  ممنون میشم جواب بدین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.