اصلاح ابرو با میکروبلیدینگ

اصلاح ابرو با میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ ابرو علاوه بر پرپشت‌ تر نشان دادن ابروها، برای اصلاح شکل ابرو و متناسب کردن آن با چهره نیز کاربرد دارد. در این روش، متخصص با ظرافت و دقت خطوطی شبیه به موهای ابرو را در پوست ایجاد می‌کند و با انتخاب رنگ و زاویه مناسب، فرم ابرو را به گونه‌ای اصلاح می‌کند که با ویژگی‌های صورت و سبک مورد نظر شما همخوانی داشته باشد.

اصلاح آرک ابرو با میکروبلیدینگ

اصلاح فرم ابرو با میکروبلیدینگ: تجربه‌ای از زیبایی و تغییر

در تصویر زیر، شاهد ابروهایی با قوس خالی هستیم که با استفاده از تکنیک میکروبلیدینگ، به طور ماهرانه‌ای پر شده‌اند. این تکنیک ظریف، تارهایی شبیه به موهای ابرو را در ناحیه خالی ایجاد می‌کند و قوس ابرو را به سمت بالا هدایت می‌کند.

همانطور که مشاهده می‌کنید، این تغییر ظریف در فرم ابرو، تأثیری چشمگیر بر حالت چهره فرد گذاشته و زیبایی و جذابیت آن را دو چندان کرده است.

میکروبلیدینگ، روشی ایده‌آل برای اصلاح فرم ابرو و پرپشت‌تر نشان دادن آن است. این روش، علاوه بر ظرافت و دقت بالا، مزایای دیگری نیز دارد.

اصلاح افتادگی پلک با عمل جراحی

اما کسی که پلک ش روی چشم هاش افتاده .اگر با فیبروز ابروهاش رو بالاتر از استخوان ابرو بکشیم که اشتباه هست .نه تنها افتادگی پلک برطرف نمیشود بلکه چهره رو هم خشن میکند.
فیبروز ابرو در صددرصد موارد چهره رو تغییر مثبت میدهد . اما افتادگی های شدید قطعا باید جراحی لیفت پلک  انجام شود .که هزینه اونم حدودا سال 99-1400  بیست میلیون هست.

مدرک بین المللی میکروپیگمنتیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *