میکروبلدینگ ابرو یا فیبروز ابرو

میکروبلدینگ ابرو یا فیبروز ابرو ؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از متدهای آرایش دائم ابرو است که میتواند شکل ابرو ها را به زیبایی مورد انتظار شما تغییر دهد چهره شما را تقویت کرده و چشمان شما را زیبا کند و شما را از استفاده مواد شیمیایی مانند سایه ابرو یا مدار ابرو روی ابروهای خود برای مدت حدودا یکسال بی نیاز کند. برای انجام میکروبلیدینگ ابرو باید به یک پیگمنتر حرفه ای و مجرب مراجعه کنید.

میکروبلدینگ ابرو

میکروبلدینگ ابرو یا فیبروز ابرو

میکروبلدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های نوین در آرایشگری زنانه است .از انجا که این روش بهترین و ظریف ترین روش برای طراحی ابرو است و خانم ها ارزش زیادی را برای زیبا بودن ابروهایشان قائل هستند با گذشت زمان مشتریها و متقاضیان زیادی برای خود پیدا میکند و باعث میشود.

تفاوت میکروبلدینگ ابرو با فیبروز ابرو

فیبروز ابرو ابرو هم با میکروبلیدینگ شباهتهای زیادی دارد و میتوان گفت تقریبا مشابه میکروبلیدینگ است ولی در حین انجام کار روش فیبروز با میکروبلیدینگ متفات است و گرنه همان دستگاه استفده میشود و همان طرح ها روی ابرو انجام میشود .

تفاوت میکروبلیدینگ  و فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز ابرو

فیبروز ابرو از یک استاندارد خاصی تبعیت میکند و به سلیقه مشتری ارتباطی ندارد. تیغ یا سوزن های مورد استفاده در فیبروز استاندارد یا کیفیت بیشتری نسبت به میکروبلیدینگ دارند البته سوزنهای میکروبلیدینگ هم استاندارد هستند ولی شکل مدل شان با فیبروز فرق میکند. شرکت فیبروز رنگ های مخصوص به خود را دارد ولی رنگ های میکروبلیدینگ را شرکت های مختلفی تولید میکند .

شباهت‌ میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز ابرو

شباهت میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو ، دو تکنیک تقریبا مشابه . با تفاوت های کمتر .

شباهت‌ میکروبلیدینگ ابرو با فیبروز ابرو

  • هر دو روش برای از بین بردن عیب های ابرو مانند کم پشتی و قرینه کردن ابرو ها و اصلاح باریکی ابرو و … استفاده میشوند.
  • فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو دارای قلم هاب مخصوی هستند.
  • هر دو روش به یک شکل بی حس مشوند.
  • مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو بین 6 ماه تا یک سال است .

معایب میکروبلیدینگ

هر زیبایی عیوب خاص خود را دارد . به عنوان مثال زیبایی بینی ، سورخ های بینی را کوچک میکند و عمل تنفس را در بعضی مواقع مختل میکند و بینی آسیب پذیر است. بوتاکس اعضای بدن باعث میشود که پوست شل شود و … میکروبلیدینگ ضرری به پوست نمیرساند  ولی ماندگاری کمتر و هزینه نسبته زیاد آن یکی از معایب میکروبلیدینگ میباشد و باعث میشود شما هر یکسال به تمدید یا ترمیم محل درمان مبادرت کنید .

معایب میکروبلیدینگ ابرو چست

مزایای میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو:

  • قرینه سازی هر دو ابرو
  • فرم دادن به تاج و آرک ابروها
  • حالت بسیار ظریف و طبیعی به ابروهای شما می دهد
  • پاک کردن راحت این نوع تاتو و تغییر حالت دادن حالت ابرو
  • درد و سوزش کمتر نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار کردن در عمق کم
  • دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش

سوزن های میکروبلیدینگ چگونه هستند؟

سوزن های میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو

برای میکروبلیدینگ فیبروز میتوان از سوزنهای مختلفی استفاده کرد. سوزن یو U ، سوزن اسلوپ یا سرکج classic / slope از جمله این سوزن هاست . تفاوت این سوزن ها در نحوه ی استفاده از آنهاست.

ماندگاری میکربلیدینگ و فیبروز ابرو

یکی از عوامل تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو، نوع پوست مشتری است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری میکروبلیدینگ فیبروز ابرو کمتر خواهد بود. در بعضی افراد چون چربی پوست زیاد است تا میکروبلیدینگ تا یک ماه هم ماندگاری ندارد برای این افراد میکروبلیدینگ گزینه مناسبی نیست و بهتر است از میکروبلیدینگ صرف نظر کنند.

تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز را به راحتی میتوان با تکنیک شیدینگ ابرو تلفیق نمود و نتیجه ای بسیار طبیعی و زیبا برای مشتری رقم زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *